Karwijzaad van Premium Kwaliteit
- Fijne, warme smaak met een lichtzoete ondertoon
- 100% Puur en zonder toevoegingen
- Ook bekend als Kummel
- Zorgvuldig geselecteerde topkwaliteit
Ons Karwijzaad is van uitzonderlijk hoge kwaliteit en volledig natuurzuiver. De zaadjes hebben een karakteristieke, warme geur en een milde, lichtzoete smaak die doet denken aan komijn, maar zachter en verfijnder is. Juist die unieke smaak maakt karwijzaad zo geliefd in zowel hartige gerechten als in theemelanges.
Door de hoge kwaliteit zijn onze zaadjes intens van geur en smaak, maar nooit bitter of scherp. Een puur natuurproduct dat eigenlijk in geen enkel kruidenkastje mag ontbreken!
Gebruik & bereiding van karwijzaad
In de keuken: Voor het beste resultaat voeg je karwijzaad aan het begin van de bereiding toe, zodat het rustig kan meesudderen en zijn smaken volledig kan afgeven. Het is heerlijk in soepen, sauzen en stoofgerechten, maar komt ook prachtig tot zijn recht in brood, vooral in zuurdesembrood geeft het een warme, diepe smaak.
Tip van de chef: Wil je de smaak extra versterken? Rooster de karwijzaadjes even heel kort in een droge pan (10 tot 20 seconden) tot ze beginnen te geuren. Daarna kun je ze heel gebruiken of fijnwrijven in een vijzel. Ook lekker om een klein snufje door dressings, salades of groentegerechten te mengen.
Als kruidenthee: Gebruik voor een kop karwijthee ongeveer 1 theelepel. Je kunt eventueel de zaadjes licht kneuzen in een vijzel, maar dit is niet noodzakelijk. Overgiet met heet water (90 tot 100°C) en laat 4-8 minuten trekken. De smaak is zacht, kruidig en licht zoet. Karwij is ook een geweldige toevoeging aan melanges. Het combineert bijvoorbeeld perfect met gember, rooibos of venkelzaad.
Ingrediënten: 100% Karwijzaad (Carum Carvi).








Annette –
Ik ben erg te spreken over de hoge kwaliteit en de prijs is ook gewoon zeer voordelig doordat ik normaal meerdere kleine potjes moest kopen in de supermarkt. Jullie zijn een vondst en ik heb nog veel meer kruiden en specerijen gevonden om mijn hele kast mee te gaan vullen!
Pedro –
Je ruikt meteen dat dit kwaliteit is. Alles is rijk van geur en smaak.
de Groot –
Topkwaliteit karwijzaadjes.
Amin –
Goed spul en geleverd in een handig potje.
Miranda –
Goed product, goede kwaliteit, goede levering