Eucalyptus olie van Jacob Hooy
- Hoge kwaliteit
- Krachtig en onverdund
- Handig te doseren druppelflesje
Hoogwaardige Etherische Eucalyptus olie van Jacob Hooy.
Gebruiksaanwijzing:
Verdamp deze olie in een aromabrander of voeg enkele druppels toe aan een bad olie of massage olie. Niet onverdund gebruiken.
Waarschuwing:
Ontvlambare vloeistof en damp. Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt. Veroorzaakt huidirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Voorkom lozing in het milieu. Beschermende handschoenen/kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen. Gelekte/gemorste stof opruimen. Na inslikken: Onmiddellijk een antigifcentrum of arts raadplegen. Geen braken opwekken. Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.
Inhoud: Eucalypyus olie (Eucalyptus globulus Labill).
Richi de Groot –
Ik voeg het ook toe aan mijn wasmiddel voor een extra frisse geur. Dit is zonder twijfel een van mijn favoriete etherische olie.
mary –
Fantastische olie
Jeroen –
Zeer tevreden